TIP! Jižní Amerika ✈ Peru - aktuální přehled akčních letenek do Limy z Berlína, Mnichova a Vídně ↔ 14.990 Kč

TIP! Jižní Amerika ✈ Peru - aktuální přehled akčních letenek do Limy z Berlína, Mnichova a Vídně ↔ 14.990 Kč

Servírujeme levné letenky do Jižní Ameriky! Velký průvan se v posledních dnech odehrává v sekci akční letenky do Peru. Nejdříve přišla v červnu Air France s nabídkou odletů do Limy z Mnichova, pak nás v červenci potěšila i nizozemská KLM s odlety z Berlína. Nyní trojičku doplňuje také kanadská 4* letecká společnost Air Canada s odlety z Vídně.

Jak letět do Peru?

1. KLM - Peru - Lima z Berlína 14.990 Kč - cestovní období 17. listopad 2022 až 8. prosinec 2022.

2. Air France - Lima z Mnichova 15.290 Kč - cestovní období 23. listopad 2022 až 24. prosinec 2022.

3. Air Canada - Lima z Vídně za 16.990 Kč - cestovní období 1. prosinec 2022 až 24. březen 2023.

Jak je více než patrné už jen ze stručného náhledu volných míst, KLM a Air France mají letenky do Peru pouze na letošní rok, zatímco Air Canada dokáže uspokojit i cestovatele, kteří chcou vyrazit až příští rok.

Tarify jsou platné pouze do vyprodání, nebo stažení z prodeje leteckou společností. Doporučujeme rezervace neodkládat. Zvláště u vzácných letenek, jako jsou tyhle do Peru.

Akční letenky Peru

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.