TIP! Jižní Amerika ✈ Brazílie - 5 tipů na akční letenky do Sao Paulo ↔ od 12.590 Kč

TIP! Jižní Amerika ✈ Brazílie - 5 tipů na akční letenky do Sao Paulo ↔ od 12.590 Kč

Minulý týden jsme oznámili příchod nových akčních spojů do jihoamerické Brazílie v podání aerolinek TAP Air Portugal. Podívali jsme se pod pokličku levným letenkám do Rio de Janeiro. Dnes bychom rádi odkryly možnosti levných letů do Sau Paulo. Máme pro vás 5 tipů na letenky do Sao Paulo s odlety z Mnichova, Berlína, Vídně a Prahy.

5 tipů na let do Sao Paulo

1. TAP - Brazílie - Sao Paulo z Mnichova 12.590 Kč - prosinec 2023 až březen 2024

2. TAP - Brazílie - Sao Paulo z Berlína 12.590 Kč - leden 2024 až březen 2024

3. TAP - Brazílie - Sao Paulo z Vídně 13.490 Kč - únor 2024 až březen 2024

4. Delta - Brazílie - Sao Paulo z Prahy 14.790 Kč - leden 2024 až březen 2024

5. TAP - Brazílie - Sao Paulo z Prahy 16.290 Kč - prosinec 2023 až březen 2024

Jak z letiště (GRU) Guarulhos do města?

Taxi - Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak se dostat z letiště Guarulhos do města, je taxi. Cena za jízdu z letiště do centra města Sao Paulo se pohybuje kolem 100-150 BRL (cca 500-750 Kč).

Autobus - Cesta autobusem z letiště Guarulhos do centra města Sao Paulo trvá přibližně 1 hodinu a cena za jízdenku je kolem 5-10 BRL (cca 25-50 Kč).

Vlak - Z letiště Guarulhos je možné se dostat i vlakem. Cesta trvá asi 1,5 hodiny a cena za jízdenku je kolem 4-8 BRL (cca 20-40 Kč).

Soukromý dopravce - Pokud preferujete soukromý převoz, můžete si objednat privátní přepravu z letiště Guarulhos do centra Sao Paula přes některou z místních společností. Cena se pohybuje kolem 200-300 BRL (cca 1000-1500 Kč).

Půjčovna aut - Pokud chcete mít více svobody a flexibilitu, můžete si pronajmout auto přímo na letišti Guarulhos. Cena za pronájem auta se pohybuje od 80-100 BRL (cca 400-500 Kč) za den.

Co dělat v Sao Paulo?

Návštěva MASP - Muzeum umění São Paulo je domovem více než 8 tisíc uměleckých děl, včetně největší sbírky evropského umění v Latinské Americe.

Prohlídka historického centra - São Paulo má bohatou historii a kulturu, kterou můžete objevit v historickém centru města. Zde se nachází některé z nejvýznamnějších památek, jako je katedrála Sé, Theatro Municipal a mnoho dalších.

Nákupy na trhu 25 de Março - Trh 25 de Março je největší trh v Latinské Americe a nabízí širokou škálu produktů, jako jsou oblečení, doplňky, dekorace, kosmetika a další.

Procházka parkem Ibirapuera - Ibirapuera je největší park v São Paulu a nabízí návštěvníkům mnoho aktivit, jako jsou sportovní hřiště, muzea, jezírka a botanická zahrada.

Návštěva restaurací - São Paulo je městem, které je známé pro svou gastronomii a nabízí mnoho možností pro návštěvu restaurací, kaváren a barů.

Výlet do města Campos do Jordão - Toto malebné horské město se nachází asi 2 hodiny jízdy od São Paula a nabízí krásné výhledy, architekturu v alpském stylu a mnoho aktivit pro turisty.

Zábava v nočních klubech - São Paulo je také městem, které nikdy nespí. Nabízí návštěvníkům mnoho nočních klubů, barů a restaurací, kde si můžete užít brazilské noční životy.

Náš tip

Všechny akční letenky do Brazílie

Akční letenky Sao Paulo

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.