TIP! Itálie ✈ Toskánsko - akční letenky do Pisy z Vídně a Prahy na léto ↔ od 880 Kč

TIP! Itálie ✈ Toskánsko - akční letenky do Pisy z Vídně a Prahy ↔ od 880 Kč

Za kulturními památkami Itálie a celosvětovým unikátem šikmé věže se za pár Korun můžeme vypravit do významného turistického města v Toskánsku. Zpáteční letenky do Pisy vychází velmi dobře jak při odletech z Vídně, kdy to vychází tam a zpátky (již od 880 Korun), tak i z Prahy, kde v podstatě zaplatíme jen o stovku více (od 989 Korun).

Jak letět do Pisy?

1. Ryanair - Pisa z Vídně od 880 Korun - cestovní období 5. srpen 2022 až 25. březen 2023 - nejlevnější letenky připadají už na tento měsíc!

2. Ryanair - Pisa z Prahy od 989 Korun - cestovní období 6. srpen 2022 až 25. březen 2023 - nejlevnější letenky koupíme na říjen a listopad.

Informace k letům do Toskánska

Oba zmíněné tarify jsou nízkorozpočtové a jsou bez přestupu. Přílety vedou na letiště Pisa (PSA) Gal Galilei airport - Itálie.

Doprava zavazadel

U lowcost letenek od Ryanairu máme zdarma dopravu jednoho palubního zavazadla s rozměry do 40x25x 20 cm.

Akční letenky Pisa

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.