TIP! Itálie ✈ Sicílie - přehled levných letenek do Palerma s odlety z Norimberku, Vídně a Prahy ↔ od 1.189 Kč

TIP! Itálie ✈ Sicílie - přehled levných letenek do Palerma s odlety z Norimberku, Vídně a Prahy ↔ od 1.189 Kč

Aktualizovali jsme pro vás informace ohledně letenek na Sicílii! Vzhůru do "Kmotrova města" aneb jako dnešní první tip a doporučení vybíráme překrásné Palermo. 4 různé letecké spojení by mohli stačit k tomu, abyste si cestu poladili na míru. Palermo je na dosah s odlety z Norimberku, Vídně a Prahy. Na lince z ČR si lowcosty konkurují.

Bavíme li se o odletech do Palerma z Prahy, tenhle souboj na první pohled vyhrává Wizz Air. Svým jediným tarifem do Palerma (od 1.491 Kč) ale umí být levnější oproti Ryanair až o tisíc korun (od 2.494 Kč). Je ale potřeba zkontrolovat termíny.

Jsou tu i další možnosti letu do sicilského města s mafiánskou historií a rozpadlými napráskanými uličkami, které mají své nezaměnitelné kouzlo. Jste li ze západní části Česka, můžete letět i z Norimberku a to od 1.189 Kč. Čtvrtá možnost je letenky Palermo z Vídně od 1.327 Kč.

Určitě si projděte kalendáře. Na rezervaci sezónní letenky (léto, prázdniny a podobně) už zbývá jen minimum času.

Akční letenky Palermo

 

TIP: Přehled levných letenek do Itálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.