TIP! 🇮🇹 Itálie - Sicílie - levné letenky Catania z Vídně (zpáteční) od 589,- Kč

TIP! 🇮🇹 Itálie - Sicílie - levné letenky Catania z Vídně (zpáteční) od 589,- Kč
Rezervace letenky

Na největší ostrov ve Středozemním moři už za pětistovku! Je tady nová aktuální inspirace jak se v letošní turistické sezóně elegantně a hlavně za minimální náklady dopravit letadlem na italský ostrov Sicílie. Vstupenka vede přes obousměrné Ryanair levné letenky do města Catania. Při odletu z Vídně můžeme zaplatit i s poplatky jenom 589,- Kč.

Pozorní už si jistě všimli, že takto levně teď umí letět na trase do Itálie irská nízkonákladová aerolinka Ryanair. Cestovní období pokrývá volná místa od 26. dubna do 29. října. My však doporučujeme rezervaci letenky do Catania z Vídně na květen. Letět v tomto jarním měsíci = letět za 589,- Kč !!!

Přímý dvouhodinový lowcost let do Itálie společnosti Ryanair odlétá z airport Vídeň (VIE) Vienna - Rakousko a přistává na Catania (CTA) Fontanarossa airport.

Pro nezkušené připomínáme: Palubní zavazadlo je v ceně stejně jako zpáteční let.

Tip: Mrkněte také na termíny na začátku kalendářního léta. Za velmi slušné peníze se totižm dá koupit letenka i na hlavní turistickou sezónu. Kdo má v plánu Sicílii, nechť letí do Catanie z Vídně.

Tip: K místu odletu na vídeňské letiště pravidelně jezdí vlaky RegioJet od 179,- Kč

Tip: Do italské Catánie se dá letět lowcostem z Vídně, Prahy, Bratislavy, Krakova a Katovic. Celkem se nabízí 9 nízkonákladových spojů od 3 leteckých společností. Jsou to Ryanair, Wizz Air a Austrian Airlines. Přehled levné letenky Catania tarify 2022

Tip: Přehled nejžádanějších letenek do Itálie na sezónu 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.