TIP! Itálie ✈ Sicílie - 9 verzí levných letů do Catanie z Vídně, Katovic, Krakova a Prahy ↔ od 852 Kč

TIP! Itálie ✈ Sicílie - 9 verzí levných letů do Catanie z Vídně, Katovic, Krakova a Prahy ↔ od 852 Kč

Jedno z nejčastěji vyhledávaných míst na východním pobřeží italské Sicílie je město Catania. Doporučujeme cestovat po vlastní ose. Proč? Přinášíme nový přehled 9 verzí levných letů do Catanie, až na jeden to jsou všechno lowcost. Zpáteční letenky začínají na 852 Kč. Tady si naplánujete odlet přesně na míru, ať už jste odkudkoliv.

Odkud si zaletím do Catanie?

Odlety do Sicílie je možné podnikat z letišť Vídeň, Katovice, Krakov, Praha a Bratislava.

Kdo mě dopraví do Catanie?

Do sicilského města létají nízkonákladové aerolinky Ryanair, Wizz Air a taky jedná klasická, tím je rakouská Easyjet.

Celkem se jedná o 9 různých zpátečních letů s dopravou příručního zavazadla. V kalendářích najdete ještě i teď sezónní letenky za ceny na nízké hranici.

TIP: Přehled TOP 15 levné letenky do Itálie

Akční letenky Catania

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.