TIP! Itálie ✈ Sicílie - 9 verzí levných letů do Catanie z Vídně, Katovic, Krakova a Prahy ↔ od 852 Kč

TIP! Itálie ✈ Sicílie - 9 verzí levných letů do Catanie z Vídně, Katovic, Krakova a Prahy ↔ od 852 Kč

Jedno z nejčastěji vyhledávaných míst na východním pobřeží italské Sicílie je město Catania. Doporučujeme cestovat po vlastní ose. Proč? Přinášíme nový přehled 9 verzí levných letů do Catanie, až na jeden to jsou všechno lowcost. Zpáteční letenky začínají na 852 Kč. Tady si naplánujete odlet přesně na míru, ať už jste odkudkoliv.

Odkud si zaletím do Catanie?

Odlety do Sicílie je možné podnikat z letišť Vídeň, Katovice, Krakov, Praha a Bratislava.

Kdo mě dopraví do Catanie?

Do sicilského města létají nízkonákladové aerolinky Ryanair, Wizz Air a taky jedná klasická, tím je rakouská Easyjet.

Celkem se jedná o 9 různých zpátečních letů s dopravou příručního zavazadla. V kalendářích najdete ještě i teď sezónní letenky za ceny na nízké hranici.

TIP: Přehled TOP 15 levné letenky do Itálie

Akční letenky Catania

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.