TIP! Itálie ✈ Sicílie - 2 tipy na levné letenky do Palerma také na léto ↔ od 1.404 Kč

TIP! Itálie ✈ Sicílie - 2 tipy na levné letenky do Palerma také na léto ↔ od 1.404 Kč

Máme pro vás 2 nové tipy na letenky do Sicílie. Tři týdny zpátky jsme psali o možnosti rezervace nízkonákladových letů do Palerma z Vídně od 1.797 Kč. Co se změnilo? Tato lowcost zpáteční linka Ryanairu je aktuálně o 400 Kč levnější, ceny na hlavní sezónu nejsou přemrštěné a je tu i alternativa v podobě klasické letenky od Austrian.

1. Ryanair - Itálie - Sicílie - letenky Palermo z Vídně od 1.404 Kč - cestovní období 26. březen až 28. říjen

2. Austrian A. - Itálie - Sicílie - letenky Palermo z Vídně 3.190 Kč - cestovní období 13. duben až 26. říjen

Náš tip

Už na první pohled je výhodnější lowcost letenka do Palerma z Vídně od Ryanair a zůstává tomu tak i na druhý pohled. Proč? Při detailnějším prostudování cen letenek do Sicílie (Palermo) na hlavní letní turistickou sezónu vidíme, že oproti konkurenci Austrian Airlines ušetříme například u cesty přes prázdniny klidně i tisícovku.

Linka z Prahy momentálně nedostupná

V předchozích dnech jste mohli v rezervačním systému narazit i na Ryanair letenky Praha - Palermo. Dostupné byly už jen zimní termíny a ty už jsou pryč.

Akční letenky do Palerma

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.