TIP! 🇮🇹 Itálie - levné letenky Benátky z Norimberku, Vídně, Katovic a Prahy (zpáteční) také na léto 629,- Kč

TIP! Itálie - levné letenky Benátky z Norimberku, Vídně, Katovic a Prahy (zpáteční) také na léto od 629,- Kč
Rezervace letenky

Benátky jsou nejnavštěvovanější turistické místo v Itálii, vám však stále uniklo? Vynahradit byste si to mohli letošní sezónu. Projet si na gondole malebné Benátky nebylo ještě nikdy jednodušší. Letecká doprava do italských Benátek? Létá se z Norimberku, Vídně, Prahy a Katovic za totálně směšné částky. Vše okolo 629,- Kč.

1. Norimberk - Benátky a zpět v režii irské Ryanair od 629,- Kč. Výhodně vychází všechny měsíce od dubna do října včetně prázdnin.

2. Vídeň - Benátky a zpět v režii irské Ryanair od 629,- Kč. Doporučujeme termíny na duben až červen, kdy stojí letenka nejméně.

3. Praha - Benátky a zpět v režii maďarské Wizz Air od 657,- Kč. Parádní cena hlavně na začátek léta. Doporučujeme objednávat na červen.

4. Katovice - Benátky a zpět v režii irské Ryanair od 781,- Kč. Doporučujeme bookovat volná místa na duben až červen, ty se vyplatí nejvíc.

Tyto výše zmíněné nízkonákladové letenky zahrnují i zpáteční let a přepravu jednoho kabinového zavazadla. Co to znamená? Tento kufr si berete sebou na palubu a nebudete ho odbavovat.

TIP: Přehled TOP 15 nejlevnějších letů do Itálie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.