TIP! Itálie - Benátsko z Česka pod 8 stovek - levné letenky Treviso z Prahy (tam a zpět) 783,- Kč

TIP! Itálie - Benátsko z Česka pod 8 stovek - levné letenky Treviso z Prahy (tam a zpět) 783,- Kč
Rezervace letenky

Hledáte zajímavý letecký trip do tisíce korun, ale musíte a nebo chcete odlétat jenom z České republiky? Postačí vám 8 stovek! Doporučujeme severozápadní Itálii a oblast Benátsko. Zlevnila nám zpáteční letenka Praha - Treviso a zpět asi o 20%. Bookujte nyní do vyprodání za cenu od 783,- Kč včetně tax a poplatků.

Do Trevisa létá z Prahy letecká společnost Ryanair. Cestu do Benátska s odlety z Česka je možné podnikat už od 3. prosince 2021. Nejméně zaplatíme za letenky Treviso od 10. ledna 2022.

Nízkonákladová linka do Itálie - oblastí Benátsko a města Treviso od dopravce Ryanair ani nezabere moc času. V cílové destinaci budeme už za hodinu a 15 minut. Přistání je na letišti (TSF) Treviso airport. Stejně se dostaneme zpátky i při návratu.

Co vám ještě doporučíme? Mrkněte na levné letenky do 500,- Kč.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.