TIP! Itálie ✈ Apulie - aktuální přehled 6 verzí levných letenek do Bari také na léto ↔ od 812 Kč

TIP! Itálie ✈ Apulie - aktuální přehled 6. verzí letenek do Bari také na léto ↔ od 812 Kč

Hodně cestovatelů řeší letní dovolenou na poslední chvíli, což už ve většině případů znamená, hodně si připlatit. U zájezdu na klíč bychom tento fakt ještě podtrhli. Existuje řešení, jak ještě stále za sezónní lety do Itálie neplatit horentní sumy? Ano! Následujte náš předprázdninový přehled letenek do vyhlášeného letoviska Bari v oblasti Apulie.

Až 6 verzí letenek do Bari

Cestovatelé, jenž se rozhodnout pro individuální letní trip mají na výběr až 6 nízkonákladových letů do Bari v cenách od 812 Kč. O všech 6 spojů se starají jen dvě aerolinky. Hádáte, které? Je to Ryanair a Wizz Air. Odlety řadíme podle ceny: z Katovic od 812 korun, z Krakova od 839 korun, z Vídně od 1.126 korun a Prahy od 1.300 korun. Uvedené ceny zahrnují i zpáteční lety.

Přeprava zavazadel

U všech lowcostů přepravujeme 1 příruční zavazadlo zdarma.

Tip redakce

I v tuto chvíli narazíme na výhodné lety do Bari na léto. Například hned u prvního tarifu s odletem z Katovic od Wizz Air. Stojí za to si projít jednotlivé kalendáře viz přehled akčních letů níže. Na rezervaci už nemáte za minutu dvanáct, nýbrž tak vteřinu.

Akční letenky do Bari

 

Nejžádanější lety do Itálie

Aktuální přehled TOP 15 na turistickou sezónu 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.