TIP! Itálie ✈ aktuální červnový přehled levných letenek do Benátek ↔ od 781 Kč

TIP! Itálie ✈ aktuální červnový přehled levných letenek do Benátek ↔ od 781 Kč

Možná si lámete hlavu s tím, kam po dlouhé cestovatelské pauze vůbec vyrazit. Záleží podle priorit. Má li to být kratší romantický výlet, doporučujeme například italské Benátky. Abychom vám to maximálně usnadnili, připravili jsme pro vás červnový přehled levných letenek. Do Benátek se létá za pár Kč z Norimberku, Vídně, Katovic a Prahy.

Nejlevnější varianta do Benátek má Ryanair a to u odletu z polských Katovic a to od 781 Kč. Podobnou částku za letenky můžeme zaplatit při odletu z Vídně (od 784 Kč). Tarif je opět v režii Ryanair. Irský dopravce má ve svém repertoáru i letenky do Benátek s odletem z Norimberku od 917 Kč. Její konkurence Wizz Air vypravuje naopak odlety z Česka. Tady zaplatíme od 1.132 Kč.

Pro neznalé připomínáme, že všechno to jsou zpáteční lowcosty Benátky (Venezia) i s přepravou palubního zavazadla. Ceny se mohou měnit každou minutu a proto s rezervací neváhejte.

TIP: Přehled nejlevnějších letenek do Itálie

Akční letenky Benátky

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.