TIP! Irsko ✈ Aktuální přehled levných letenek do Dublinu na léto ↔ od 821 Kč

TIP! Irsko ✈ Aktuální přehled levných letenek do Dublinu ↔ od 821 Kč

Razíte za památkami, dobrým jídlem a kulturou do irského Dublinu? Usnadníme vám situaci při výběru levné letenky. Je tady červnový přehled tarifních nabídek, které stojí za povšimnutí. Do Dublinu se létá z Norimberku, Prahy, Vídně a Bratislavy a to již od 821 Kč. Asi nikoho nepřekvapí, že všechny lowcostové spoje vypravuje Ryanair.

Přehled tarifů

1. Norimberk - Dublin a zpět od 821 Kč - cestovní období pokrývá termíny od 17. června 2022 do 24. března 2023 (nejlevněji v červenci).

2. Praha - Dublin a zpět od 1.587 Kč - cestovní období pokrývá termíny od 21. června 2022 do 25. března 2023 (nejlevněji v září).

3. Vídeň - Dublin a zpět od 1.599 Kč - cestovní období pokrývá termíny od 18. června 2022 do 25. března 2023 (nejlevněji v říjnu).

4. Bratislava - Dublin a zpět od 1.743 Kč - cestovní období pokrývá termíny od 17. června do 24. března 2023 (nejlevněji v září).

Dopravce

O všechny zmíněné nízkonákladové letenky do Dublinu se stará letecká společnost Ryanair.

Info o trase

Všechny lety jsou lowcost, neobsahují žádný přestup a jsou i včetně návratu. Přílety vedou na letiště Dublin (DUB) airport - Irsko. Na ostrovech budeme asi do tří hodin.

Přeprava zavazadel

I když letenka stojí pár korun, nemusíme už doplácet za zavazadlo. Jak na to? Stačí si sbalit věci do palubního. To může být klidně taška nebo kufr o maximálních rozměrech 40 cm x 20 cm x 25 cm. Za 150 Kč lze ale u Ryanair přikoupit další 55 cm x 20 cm x 40 cm a to do 10 kg.

Akční letenky do Dublinu

 

Přehled akčních letenek do Irska

Kompletní výpis akcí zaměřený pouze jen na Irsko naleznete zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.