TIP! Icelandair ✈ USA - akční letenky do New Yorku z Prahy s 3 denní zastávkou na Islandu na cestě zpět ↔ 12.990 Kč

TIP! Icelandair ✈ USA - akční letenky do New Yorku z Prahy s 3 denní zastávkou na Islandu na cestě zpět ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Americký trip s cílem New York zpestřený 3 denní zastávkou na Islandu? Za sen zvěčněný v realitu poděkujme letecké společnosti IcelandAir. Představujeme netradiční akční letenky do New Yorku z Prahy za 12.990 Kč pro pravé batůžkáře, kdy se na cestě zpátky 3 dny zdržíme v islandském hlavním městě Reykjavík. Za příplatek i přes léto!

Termíny letu New York z Prahy se zastávkou na Islandu

IcelandAir nabízí dvě verze akčních letenek do New Yorku. Levnější alternativa je na termíny po skončení letních prázdnin . Druhá za příplatek 1.500 Kč pokrývá sezónní letenky New York z Prahy na letní prázdniny.

- IcelandAir - New York z Prahy za 12.990 Kč se zastávkou na Islandu u návratu - termíny 3. září až 25. říjen 2023.

- IcelandAir - New York z Prahy za 14.490 Kč se zastávkou na Islandu u návratu - termíny 1. červen až 30. srpen 2023.

Doprava zavazadel na palubě IcelandAir

V ceně zpátečních letenek do New Yorku z Česka nám IcelandAir dává zdarma dopravou dvou příručních zavazadel. Rozměry 55 × 40 × 20 cm a hmotnost 10 kg u prvního. Druhé do 40 × 30 × 15 cm.

Náš tip

Máte prioritu se do New Yorku dostat co nejrychleji? Využijte jeden z přímých akčních letů od United Airlines, Lufthansa, Austrian Airlines, Delta Air Lines, nebo Air France. Více v sekci levné letenky do New Yorku.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.