TIP! Icelandair ✈ Spojené státy (USA) - akční letenky New York z Berlína ↔ 7.990 Kč

TIP! Icelandair ✈ Spojené státy (USA) - akční letenky New York z Berlína ↔ 7.990 Kč
Rezervace letenky

New York očaruje pulsující Broadway, světelnými neony Times Square a úchvatným výhledem z Empire State Building. Každá ulice, od rušných trhů na Lower East Side až po klidné aleje Greenwich Village, vypráví příběh města plného života a nekonečných možností. Teď nově letenky do New Yorku s islandskou aerolinkou za 7.990 Kč!

Letenky Berlín - New York a zpět za 7.990 Kč

Představujeme novou linku s akčními letenkami do New Yorku z Berlína od islandské Icelandair. Tato aerolinka je nyní vůbec nejlevnějším tarifem z 22, jenž nyní vedou do N.Y. City. V kalendáři můžeme bookovat letenky na rok 2024. Tyto letenky do USA mají omezenou platnost.

Dopravce: Icelandair

Cestovní období: 15. únor 2024 až 22. duben 2024

Odlet: Berlín (BER) Brandenburg Německo

Přestup:Reykjavík (KEF) Reykjavik Keflavik Intl Arpt Island

Přílet: New York (JFK) John F Kennedy Intl Spojené státy

Zavazadla: 2 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z New Yorku?

Po příletu na letiště John F. Kennedy (JFK) v New Yorku můžete využít několik dopravních možností, abyste se dostali do centra města New York City. Zde je několik způsobů dopravy:

1. **AirTrain JFK a metropolitní přeprava (subway):**
   - Cena: Přeprava na AirTrain JFK stojí přibližně 8 USD. Jízda metropolitní přepravou (subway) stojí asi 2,75 USD.
   - Čas: Jízda AirTrainem JFK na stanici metropolitní přepravy (subway) trvá přibližně 10 minut. Metropolitní přeprava (subway) z letiště do centra města může trvat kolem 45 minut až 1 hodiny, v závislosti na vaší konečné destinaci.

2. **Taxi:**
   - Cena: Taxi do centra města New York City stojí přibližně 52-60 USD, a to bez zahrnutí poplatku za dálnici (asi 7,50 USD) a poplatku za mýto (asi 5,50 USD), pokud jsou v trase mýtné brány.
   - Čas: Jízda taxi může trvat kolem 30 minut až 1 hodiny, v závislosti na provozu.

3. **Shuttle služby:**
   - Cena: Cena shuttle služeb se může lišit, ale obvykle se pohybuje kolem 20-25 USD na osobu.
   - Čas: Doba trvání může být proměnlivá v závislosti na počtu zastávek a trase shuttle služby. Obvykle to trvá kolem 1-1,5 hodiny.

4. **Uber nebo Lyft:**
   - Cena: Cena se liší podle typu vozidla a provozu, ale obvykle se pohybuje kolem 45-70 USD.
   - Čas: Jízda Uberem nebo Lyftem může trvat kolem 30 minut až 1 hodiny, v závislosti na provozu.

5. **Nájem vozidla:**
   - Cena: Cena pronájmu vozidla závisí na typu vozidla a doby pronájmu, ale včetně nájmu, paliva a parkování se pohybuje kolem 70-150 USD za den.
   - Čas: Doba trvání závisí na provozu a vaší konečné destinaci.

Vyberte si z těchto možností tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu. Subway a AirTrain jsou obvykle nejekonomičtější možností, zatímco taxi nebo soukromý přepravce mohou nabídnout větší pohodlí.

Co dělat v New Yorku?

New York City nabízí spoustu atrakcí a zajímavostí ve všech ročních obdobích, ať už je léto, zima, podzim nebo jaro. Zde je seznam 15 míst a aktivit, které si můžete vychutnat po celý rok:

1. **Metropolitní muzeum umění (The Met):** Navštivte jedno z nejvýznamnějších uměleckých muzeí na světě a prohlédněte si obrazy, sochy a historické artefakty.

2. **Central Park:** Procházejte se tímto ikonickým parkem a relaxujte v přírodě, ať už pod sluncem nebo mezi podzimními listy.

3. **Rockefeller Center:** V zimních měsících můžete bruslit na kluzišti před legendární vánoční stromeček a v létě navštívit střešní zahradu s výhledem na město.

4. **Broadway:** Nezáleží na ročním období, Broadway vždy nabízí skvělé divadelní představení.

5. **Statue of Liberty a Ellis Island:** I v zimě si můžete prohlédnout symboly amerického sna a přistěhovalectví.

6. **Muzeum moderního umění (MoMA):** Objevte moderní umění v tomto význačném muzeu, které nabízí inspiraci po celý rok.

7. **Brooklyn Bridge:** Procházejte se tímto historickým mostem a podívejte se na panoramatický výhled na město.

8. **Times Square:** I v chladných dnech se můžete projít tímto neonovým koutkem New Yorku.

9. **Muzeum přírodní historie:** Podívejte se na dinosaury a mnoho dalšího v tomto fascinujícím muzeu.

10. **High Line Park:** Procházejte se touto zelenou oázou postavenou na opuštěné železniční trati.

11. **Observatoř One World Trade Center:** Užijte si panoramatický výhled na město ze třetí nejvyšší budovy na světě.

12. **Chinatown a Little Italy:** Prozkoumejte tyto dvě kultury, ochutnávejte autentickou kuchyni a prohlížejte si tradiční čtvrti.

13. **Muzeum Guggenheim:** Architektura budovy je sama o sobě atrakcí, a uvnitř najdete umělecká díla od Picassa po Kandinského.

14. **Stát New York Public Library:** Projděte se tímto krásným historickým prostorem.

15. **Bronx Zoo:** Navštivte jedno z největších zoologických zařízení na světě, kde můžete vidět zvířata z celého světa.

New York City má co nabídnout po celý rok, ať už máte rádi umění, historii, kulturu nebo jen chcete prozkoumat rušný život velkoměsta.

Akční letenky do New Yorku

Náš tip

Další levné letenky do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.