TIP! Icelandair ✈ Island - akční letenky Reykjavík z Prahy bez přestupu ↔ 7.290 Kč

TIP! Icelandair ✈ Island - akční letenky Reykjavík z Prahy ↔ 7.290 Kč
Rezervace letenky

Těsně pod polárním kruhem najdeme cestovateli hodně oblíbenou zemi a magický ostrov plný kontrastů. Dovolujeme si upozornit na další možnost rezervace akční letenky na Island. Už znáte nízkorozpočtové lety společnosti Wizz Air a taky tarify Auatrian Airlines. Aktuálně se k nim přidávají akční letenky Reykjavík z Prahy od Icelandair.

Kdy letět na Island z Česka s Icelandair?

Letecká společnost Icelandair nabízí tyto zpáteční letenky Praha - Reykjavík a zpět na následující rok 2023 a to až od léta. Rezervace se uskutečňují na data od 1. června 2023 s návraty nejpozději do 29. října. Kalendáře jsou rozděleny na červen až srpen a druhý na září až říjen.

Na Island bez přestupu!

Klasická letecká linka hlavní islandské společnosti Icelandair vede přímo z Prahy (PRG) na letiště (KEF) Reykjavik Keflavik airport. Na Islandu budeme za čtyři hodiny čistého letu. Tato letenka je zpáteční.

Icelandair a doprava zavazadel na Island

Základní cena tarifu na Island u Icelandair obsahuje i přepravu dvou příručních zavazadel s rozměry do 55 × 40 × 20 centimetrů a váhy 10 kg) a k tomu i osobní taška s rozměry do 40 × 30 × 15 centimetrů.

Náš tip

Hned pod článkem najdete i konkurenční tarify s letenkami na Island již od 2.591 Kč. Zdánlivě nejlevněji létá do Reykjavíku z Katovic, Vídně a Krakova maďarská společnost Wizz Air. Za úvahu určitě stojí i letenky Reykjavík od Austrian Airlines z Vídně a Prahy už za 4.390 Kč a 4.990 Kč v  případě druhé varianty.

Akční letenky na Island

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.