TIP! Iberia - Střední Amerika - Panama - levné letenky Panama City z Berlína (zpáteční) 10.990,- Kč

TIP! Iberia - Střední Amerika - Panama - levné letenky Panama City z Berlína (zpáteční) 10.990,- Kč
Rezervace letenky

Četli jste náš tip z předevčírem o akčních letenkách do Panamy s odletem z Mnichova od Aeromexico za 10.890,- Kč. O další variantu levného letu do Panama City a o konkurenci mexické aerolince se postarala španělská letecká společnost Iberia. Ta rovněž prodává letenky do Panamy s odletem z německého letiště, avšak z Berlína.

Tarif aerolinky Iberia má obdobnou cenu, jakou nasadila u letenek do Panamy letecká společnost Aeromexico. Letenky do Panama City s odletem z Berlína se prodávají za 10.990,- Kč.

Dostupnost: Zpáteční akční lety Panama City z Berlína od Iberia se dají okrajově rezervovat už na odlet 23. listopadu. Do konce roku to je však jediný termín odletu. Cestování do Střední Ameriky ve službách Iberia je daleko lepší plánovat na příští rok, kdy je termínů dostatek od ledna až do 25. května.

Co obnáší let do Střední Ameriky s aerolinkou Iberia? Je to odlet z letiště Berlín Brandeburg (BER) - Německo s přestupem v Madridu a příletem na letiště (PTY) Tocumen airport - Panama City - Panama. U této zpáteční levné letenky je v ceně 1 příruční zavazadlo.

Přehled všech variant levných letů do Panamy získáte zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.