TIP! Iberia - Střední Amerika - Karibik - Kostarika - levné letenky San Jose z Berlína (zpáteční) 10.990,- Kč

TIP! Iberia - Střední Amerika - Karibik - Kostarika - levné letenky San Jose z Berlína (zpáteční) 10.990,- Kč
Rezervace letenky

V roce 2022 se opět podíváme do celého světa! Nechte se inspirovat novou levnou letenkou do Střední Ameriky. Největší španělská letecká společnost produkuje akční letenky do Karibiku z Německa za jedenáct tisíc. Do hledáčku si vzala Kostariku a lety do San Jose z Berlína. Tam a zpět se dostaneme za 10.990,- Kč.

Jestli jste propásli únorovou akci levné letenky Kostarika - San Jose z Mnichova od Air Canada za 11.690,- Kč, máte v tomto roce již podruhé podanou pomocnou ruku. Iberia dispnuje letenkami do San Jose z Berlína s kapacitou míst na termíny od 1. dubna do 29. června a pak od 21. září do 17. října 2022.

Do San Jose v Karibiku se letí s aerolinkou Iberia z letiště Berlín Brandenburg (BER) přes Madrid (MAD) Barajas airport (na přestup cca hodina a půl) s příletem na letiště San Jose, Costa Rica (SJO) Juan Santa Maria airport - Costa Rica - Kostarika.

Pozor! Termíny ubývají rychlosti blesku a již nyní je jich spousta vyprodaná. Jestli někdy radíme neoddalovat rezervaci, tady to platí dvojnásobně.

Přehled akčních letenek do Kostariky zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.