TIP! Iberia ✈ Střední Amerika - Guatemala - levné letenky Guatemala City z Mnichova ↔ 11.690 Kč

TIP! Iberia ✈ Střední Amerika - Guatemala - levné letenky Guatemala City z Mnichova ↔ 11.690 Kč
Rezervace letenky

Stále širší je i nabídka akčních letenek do Střední Ameriky. V pořadí již třetí letošní výhodné lety do překrásné Guatemaly má nyní na svědomí španělská nízkorozpočtová aerolinka Iberia. Nejdříve to byla v černu United Airlines a pak v srpnu Delta Airlines. Teď v říjnu má Iberia zpáteční letenky do Guatemala City s odletem z Mnichova za 11.690 Kč.

Kdy vyrazit do Guatemaly na palubě Iberia?

Cesty do Střední Ameriky v režii španělských aerolinek Iberia je možné uskutečňovat od 27. ledna 2023 do 26. května 2023. Rezervaci letenky do Guatemala City s odletem z Mnichova v Německu je potřeba učinit už teď.

Itinerář cesty do Guatemaly

Odlétá se z německého letiště v Mnichově (MUC), kde následně letíme do španělského Madridu (MAD), kde nás čeká přestup. Poté naše cesta pokračuje k přistání na letišti Guatemala City (GUA) La Aurora airport - Guatemala. Na zpáteční lince je technický stop v Salvadoru pro doplnění paliva. Vše vypravuje letecká společnost Iberia.

Přeprava zavazadel do Guatemaly

Iberia je obvykle strohá na přepravu zavazadel a dává jenom jedno příruční zdarma. U letů do Střední Ameriky to je však jinak, zdarma jsou totiž hned dvě příruční zavazadla a to příjde jistě vhod.

Náš tip

Volná místa v kalendáři tady ubývají rychlostí blesku. Zde se hraje opravdu na minuty. Neseženete li už volné letenky do Guatemaly od Iberie, pořád tady je platná alternativa letenek do Guatemaly od Delta Airlines s odletem z Vídně za 12.990 Kč.

Akční letenky Guatemala

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.