TIP! Iberia ✈ Střední Amerika - Guatemala - akční letenky Guatemala City z Berlína ↔ 10.990 Kč

TIP! Iberia ✈ Střední Amerika - Guatemala - akční letenky Guatemala City z Berlína ↔ 10.990 Kč
Rezervace letenky

Na začátku října jsme vás informovali o zajímavé akci cílenou na Střední Ameriku od největších španělských aerolinií Iberia. Jednalo se o Guatemalu s odletem Mnichova za 11.690 Kč. nyní máme další dobré zprávy, protože k danému spoji přibyl spoj z Berlína, který je ještě o 700 Korun levnější. Do Guatemala City už za 10.990 Kč!

Kdy letět do Guatemaly za jedenáct tisíc?

Letenky do Guatemala City s odletem z německého Berlína nám letecká společnost Iberia nabízí za 10.990 Kč na období od příštího jara. Rozkliknete li si kalendář, uvidíte volnou vybranou kapacitu od 16. března 2023 s návraty do 30. května 2023.

Jak se letí do Guatemaly z Německa?

Tato akční linka pod záštitou dopravce Iberia má odlet z letiště Berlín Brandenburg (BER) s jedním kratším přestupem na letišti ve španělském Madridu (MAD) - letiště Barajas airport. Přílety jsou na letiště (GUA) La Aurora airport - Guatemala. V ceně levné letenky je i návrat.

Doprava zavazadel

Do Guatemaly od aerolinek Iberia zdarma přepravíme jedno příruční zavazadlo.

Náš tip

Tyto lety do Střední Ameriky se cenově razantně odlišují od jiných zaoceánských letů, které stouply i o několik tísíc. Využít této levné letenky do Guatemaly za jedenáct tisíc Korun se tedy jistě vyplatí. Kromě linek od Iberia je tady pořád Delta Airlines s letenkou do Guatemala City s odletem z Vídně za 12.990 Kč. Z Prahy létá United Airlines. Přehled najdete níže.

Akční letenky Guatemala

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.