TIP! Iberia ✈ Mexiko - letenky do Mexico City z Prahy ↔ 16.490 Kč

TIP! Iberia ✈ Mexiko - letenky do Mexico City z Prahy ↔ 16.490 Kč
Rezervace letenky

Co dělat, když jsem si nestihl včas objednat letenky od Turkish Airlines do hlavního města Mexika? Mrkněte na novou alternativu akčních letů od španělské lowcost aerolinky Iberia. Tento dopravce nasadil úplně stejnou cenu, avšak narozdíl od Turků létá z Prahy, což je pro mnoho českých cestovatelů výhodnější. Mexico City je za 16.490 Kč.

Kdy letět do Mexico City s Iberia?

Otevřete si kalendář (klik na rezervační odkaz), naskytne se před vámi výběr letenky necelou první polovinu příštího roku, viz akční letenky do Mexico City z Prahy od Iberia na cestu mezi 19. lednem 2023 až 29. květnem 2023. Na jaro je termínů méně, tak si pospěšte.

Do Mexika pouze s jedním přestupem

Linka je poměrně jednoduchá a nenáročná. Odlety do Mexika zajišťuje Iberia z letiště Praha Václava Havla (PRG) v Česku. Přestup se týká letiště ve španělském Madridu - Barajas airport (MAD). Po pěti hodinách nám letí další letadlo a to už do finální destinace Mexico City (MEX) Benito Juarez Intl Airport Mexiko.

Přeprava zavazadel u Iberia

Každý cestující si smí vzít na palubu jedno palubní zavazadlo o maximálních rozměrech 56 × 40 × 25 cm a také druhé - menší (kabelka, taška na notebook, atd.) s rozměry do 40 × 30 × 15 cm. Váha obou zavazadel musí být do hmotnosti 10 kilogramů.

Náš tip

TOP 5 nejlevnějších letů do Mexika nyní vede do plážového Cancunu. Už včera jsme psali, že jeden tarif se dá dokonce splašit i pod deset tisíc Korun. Přehled je hned pod článkem.

Akční letenky do Mexika TOP 5

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.