TIP! Iberia ✈ Mexiko - Karibik - akční letenky do Cancunu z Vídně ↔ 12.490 Kč

TIP! Iberia ✈ Mexiko - Karibik - akční letenky do Cancunu z Vídně ↔ 12.490 Kč
Rezervace letenky

V lednu byl vítěz nabídek do Karibiku Turkish Airlines se svou akční linkou do Cancunu z polských Katovic a zpátky za dvanáct tisíc Korun. V únoru to vypadá na španělského dopravce Iberia. Ten dnes spustil prodej akčních letenek do Cancunu s odlety z dostupné Vídně za pouhých 12.490 Kč, což je oproti Deltě rozdíl jen pětistovka.

Kdy letět do Karibiku z Vídně za 12.490 Kč?

Letecká společnost Iberia spustila akci zaměřeno na last minute letenky do Mexika. Co to znamená v praxi? Dostupnost letenek do Cancunu v Karibiku z Vídně na tento a příští měsíc. Letenky se dají bookovat na období od 13. února až do 19. března, co se týká odletů. Návraty jsou možné až do 22. března 2023.

Náš tip

Pozor! V jediný den budou u Iberia vypravovány dva odlety (polední a večerní). Jeden má jediný přestup v Madridu a druhý má přestupy dva - v Madridu a Mexico City. Věnujte tedy zvýšenou pozornost při volbě času letu. S dvěmi přestupy je to zpravidla až ten večerní let do Mexika.

Alternativy

Komu vyhovují odlety z Německa, nechť se podívá na akční letenky Cancun z Mnichova v rámci kombinovaného spoje aerolinek Finnair a American Airlines, který je v prodeji už za 11.290 Kč.

Akční letenky do Cancunu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.