TIP! Iberia ✈ Mexiko - akční letenky Mexico City z Berlína ↔ 10.990 Kč

TIP! Iberia ✈ Mexiko - akční letenky Mexico City z Berlína ↔ 10.990 Kč
Rezervace letenky

Vstupte do pulzujícího srdce Latinské Ameriky a objevte dynamiku, bohatou kulturu a rozmanitost Mexico City. Procházejte se po historických ulicích, ochutnávejte autentickou kuchyni, prozkoumejte umělecké skvosty a prožijte jedinečnou atmosféru tohoto ohromujícího metropole. Nyní s akční letenkou do Mexika za pouhých jedenáct tisíc!

Do Mexico City jen za 10.990 Kč

Na začátku únoru jsme vás informovali o akci španělské letecké společnosti Iberia, jenž nabídla letenky do Mexico City s odletem z Mnichova za 11.490 Kč. K této variantě však Iberia přidává ještě o pětistovku levnější letenky do Mexico City při odletu z Berlína.

Dopravce: Iberia

Cestovní období: 17. listopad 2023 až 26. únor 2024

Odlet: Berlín (BER) Brandenburg Německo

Přestup: Madrid (MAD) Barajas Arpt Španělsko (1h 45min)

Přílet: Mexico City (MEX) Benito Juarez Intl Airport Mexiko

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. Metro: Jízdenka na metro stojí 5 MXN. Cena je stejná pro jakoukoliv trasu v rámci sítě metra. Doba jízdy z letiště do centra je zhruba 30-40 minut.

2. Autobus: Jízdenka na autobus se pohybuje mezi 10 a 30 MXN, v závislosti na trase a typu autobusu. Doba jízdy se liší v závislosti na konkrétním spoji a provozních podmínkách.

3. Taxík: Cena taxíku z letiště do centra se obvykle pohybuje mezi 200 a 400 MXN, v závislosti na konkrétní destinaci a dopravní situaci.

Co dělat v Mexico City?

1. Navštivte historické centrum: Projděte se kolem Zócalo, hlavního náměstí, kde se nachází katedrála a Národní palác. Obdivujte koloniální architekturu a prozkoumejte historické památky.

2. Procházka v parku Chapultepec: Vychutnejte si přírodu a krásu největšího městského parku v Latinské Americe. Navštivte Muzeum antropologie, prozkoumejte botanickou zahradu nebo se projděte po jezerech a zahradách.

3. Návštěva Fridy Kahlové: Zavítejte do muzea Fridy Kahlové, které se nachází ve čtvrti Coyoacán. Obdivujte umělecká díla slavné mexické malířky a prozkoumejte její životní příběh.

4. Chuťová jízda po trzích: Vyzkoušejte autentickou mexickou kuchyni na místních trzích, jako je Mercado de Coyoacán nebo Mercado de San Juan. Ochutnejte taco al pastor, pozole nebo guacamole.

5. Návštěva pyramidy Teotihuacan: Udělejte si výlet za město a navštivte archeologickou lokalitu Teotihuacan. Obdivujte majestátní pyramidy Slunce a Měsíce a ponořte se do dávné historie.

Akční letenky do Mexico City

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.