TIP! Iberia - Karibik - Kuba - levné letenky Havana z Berlína (tam a zpět) 11.690,- Kč

TIP! Iberia - Karibik - Kuba - levné letenky Havana z Berlína (tam a zpět) 11.690,- Kč
Rezervace letenky

Pořádná exotika? Doporučujeme Karibik! O slovo se po týdnu hlásí španělská letecká společnost Iberia. Naši čtenáři mají nyní poprvé v letošním roce možnost naplánovat si levný let na Kubu. Stejně jako Air France létá na Kubu Iberia z německého berlína.. Za kolik? Zpáteční akční letenky Havana z Berlína od Iberia stojí 11.690,- Kč.

Aerolinka Iberia má pro obousměrné levné lety na Kubu kratší cestovní období. Při nynější rezervaci se nabízí letenky Berlín - Havana a zpět s dostupností na duben až červen 2022 a to jen ve vybraných dnech.

Air France létá do Havany s přestupem v Paříži. Iberia zase přes Madrid. Aerolinky to vždycky většinou berou přes svou mateřskou zemi. Čekání na další letadlo netrvá dlouho. přílet vedou na letiště Havana (HAV) Jose Marti airport - Kuba. Stejně i zpět.

Letenky Kuba od Iberia obsahují i přepravu dvou kusů příručních zavazadel zdarma.

Dopravce: Iberia

Přehled aktuálních levných letenek do Karibiku zde.

Do Havany létá alternativně Air France i z Vídně, ale připlatíme si. Letenky tam a zpět stojí 13.990,- Kč.

Tip: Nejlevnější letenky na Kubu na sezónu 2022.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.