TIP! Iberia - Karibik - Kostarika - levné letenky San Jose z Berlína, Mnichova a Vídně (zpáteční) od 11.290,- Kč

TIP! Iberia - Karibik - Kostarika - levné letenky San Jose z Berlína, Mnichova a Vídně (zpáteční) od 11.290,- Kč
Rezervace letenky

Líbil se vám poslední tip na rezervaci levné letenky do Kostariky od aerolinek Iberia, ale nestihli jste zareagovat v prvotním sledu? Dopravce sice zdražil akční lety do San Jose z Berlína o tisíc korun na 11.990,- Kč, za to přidal i odlety do Karibiku z Mnichova za 12.490,- Kč a taky Vídně od 13.990,- Kč. Všechno to jsou zpáteční lety.

Pro každou jednotlivou verzi letu Kostariky - San Jose najdete samostatný kalendář. Vesměs jde o letenky s termíny od března nebo dubna do listopadu 2022.

Mám i jiné alternativy? Ano. Lety Vídeň - San Jose a zpět nabízí Air France za 13.990,- Kč. Levnější variantu má i KLM - akční letenky Kostarika (San Jose) z Berlína aerolinky prodávají za 13.990,- Kč.

Dopravce: Iberia

Přehled všech levných letenek do Kostariky uvidíte zde.

TIP: Tipy orientované na lety do Karibiku najdete na této stránce.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.