TIP! 🇫🇷 Francouzská riviéra - Azurové pobřeží - levné letenky Nice z Vídně a Krakova (tam a zpět) od 1.326,- Kč

TIP! Francouzská riviéra - Azurové pobřeží - levné letenky Nice z Vídně a Krakova (tam a zpět) od 1.326,- Kč
Rezervace letenky

Létat po světě není žádná raketová věda. Stačí mít v daný okamžik tu správnou informaci a rychle reagovat. Dneska je tu nabídka pro náročné Evropany, kteří se nespokojí s Itálií ani Španělskem. Je tu pozvánka na Azurové pobřeží. Lety na Francouzskou riviéru má pod palcem maďarská Wizz Air. Do Nice létá z Vídně a Krakova.

Je tady podstatný rozdíl, pakliže chcete letět na Azurové pobřeží z Vídně a nebo z Krakova a to nejen cenou a jiným místem odletu, ale také dostupností volných míst. Zatímco Vídeň - Nice a zpět od 1.325,- Kč najdeme na datumy od 7. dubna do 29. října, u odletů z Krakova to jsou letenky do Nice od 2.625,- Kč až od 3. srpna.

Wizz Air standartně přidává k běžné lowcost letence i přepravu příručního zavazadla zdarma a také zpáteční let. Datum odletu a příletu si označte v kalendáři. Přímé lety vedou na letiště  Nice (NCE) Cote D Azur airport - Francie.

TIP: Přehled levných letenek do Francie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.