TIP! Francie ✈ Přehled 6 verzí levných letů do Paříže ↔ od 1.321 Kč

TIP! Francie ✈ 6 verzí levných letů do Paříže ↔ od 1.321 Kč

Jedním z hlavních cestovatelských zájmů je teď pochopitelně i Paříž. Jsme tu od toho, abychom vám usnadnili výběr vhodné letenky. Záměrně nepíšeme nejlevnější, protože ne vždycky to je hlavní priorita. Celkem tu máme 5 tarifů. 3 nízkonákladové a 2 klasické. Všechny vedou do Paříže buď z Prahy, nebo Vídně. Začíná se na částce 1.321 Kč.

Nejlevněji letecky do Paříže nás to kupodivu bude stát, když odletíme s Ryanair z Prahy a to právě od 1.321 Kč (tam i zpět). Z Vídně létá Ryanair do Paříže od 1.379 Kč. Pak je tu španělská Vueling Airlines, která létá do Francie od 1.849 Kč. Klasické linky vypravuje Air France. Z Prahy za 2.790 Kč a Vídně za 3.290 Kč.

Akční letenky do Paříže

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.