TIP! Francie - 4 verze levné letenky do Paříže z Vídně a Prahy (tam a zpět) od 802,- Kč

TIP! Francie - 4 verze levné letenky do Paříže z Vídně a Prahy (tam  a zpět) od 802,- Kč
Rezervace letenky

Za romantikou do Paříže? Jinak než letecky to určitě nemá smysl. Jak jsou na tom s nabídkami letecké společnosti? Do francouzské hlavní metropole teď létá Ryanair, jenž nabízí odlety do Paříže z Vídně od 802,- kč a Prahy od 977,- Kč. Alternativně se dá letět také z Krakova a nebo Budapešti. Tarif Air France jsme popsali už minule.

Vídeň a nebo Praha. Odlety do Paříže z jiných letišť a s někym jiným než Ryanairem teď asi nemá smysl řešit. Cestovní období leden až říjen. Za dobrou cenu už se objevují i letenky do Francie na hlavní letní sezónu.

Paříž má více letišť? Kam létají letadla od Ryanairu? Je to letiště Paříž (BVA) Beauvais Tille airport - Francie. Doba letů bývá kolem 2 hodin.

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.