TIP! Finnair - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně (zpáteční) 10.790,- Kč

TIP! Finnair - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně (zpáteční) 10.790,- Kč
Rezervace letenky

Kdo má momentálně jedny z nejlevnějších letů do Thajska? Je to finská národní aerolinka Finnair. Dopravce nasadil podobnou cenu letenek do Bangkoku jako nizozemská KLM, ovšem ta odlétá z Berlína a to moc lidem nesedí. Finnair je ještě o 200,- Kč levnější a produkuje akční letenky do Bangkoku z Vídně za 10.790,- Kč.

Dostupnost: I když jsou letenky do Bangkoku z Vídně od Finnair k mání na datumy odletu již od 13. října, není problém vybírat termín i z hlavní turistické sezóny. Tarif má velkou kapacitu a objednávat letenky do Thajska se tady dá až na datumy do 7. července 2022. V ceně zpátečního letu do Asie je přeprava 1 příručního zavazadla.

I když má linka do Thajska od Finnair jeden přestup, jedná se o nenáročný let. Letí se totiž přes Finsko - Helsinky a tady máme na přestup 2-3 hodiny, což je ideální čas.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.