TIP! Finnair - Spojené státy americké (USA) - Florida - levné letenky Miami z Berlína (zpáteční) 6.990,- Kč

TIP! Finnair - Spojené státy americké (USA) - Florida - levné letenky Miami z Berlína (zpáteční) 6.990,- Kč
Rezervace letenky

Středa je příznivá z hlediska rezervace cest do Spojených států amerických. Je tu nový, hodně atraktivní tarif na Floridu od finské letecké společnosti Finnair za pouhých 7 tisíc. Ta disponuje zpátečními levnými letenkami do Miami s odletem z Berlína za 6.990,- Kč, což je momentálně nejlevnější spoj do této oblasti.

Na akčních letech do USA - Florida za 7 tisíc, spolupracuje společně s Finnair i British Airways. Tahle spolupráce fungovala už dříve a oproti prosinci je tato letenka do Miami skoro o tři tisíce levnější! Tohle nechceš prováhat.

Kombinovaný tarif na Floridu - Miami dopravců Finnair a British Airways je dostupný na dny odletu od 15. února 2022. Vracet z USA se můžeme až do 27. dubna.

Tato akční linka do Spojených států amerických má odlety z letiště Berlín Brandenburg (BER) a vede přes finské Helsinky (HEL) s finálním přistáním na letišti Miami airport (MIA). Zpátky máme místo Helsinek přestup v Londýně - letiště Heathrow (LHR), odkud pokračujeme do Berlína s Finnair.

Zavazadla v ceně: 2 ks příruční

Dopravce: Finnair

Tip: Přehled levných letenek do USA zde. Dnes od stejných dopravců máme s odlety z Berlína také New York za 6.990,- Kč.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.