TIP! Finnair - Mexiko - Akční letenky do Mexico City z Berlína s 4* aerolinkou ↔ od 9.990 Kč

TIP! Finnair - Mexiko - Akční letenky do Mexico City z Berlína ↔ od  9.990 Kč
Rezervace letenky

Nebyli jste nadšení z cen letenek do hlavní metropole Mexika, která nám na konci května ukázala Turkish Airlines? Sice se dal objednat let z Prahy, platili jsme ale 16.590 korun. Dnes se situace razantně mění k lepšímu. Jedna z nejbezpečnějších aerolinek světa létá do Mexico City za parádních 9.990 korun. Stačí využít akční let od Finnair.

Dostupnost letenek do Mexico City

Pozor! Letenky do Mexico City s odletem z německého Berlína od Finnair zahrnují jen termíny na měsíc listopad 2022 a žádné jiné místa tady nejsou k dispozici. Plánujete let do Mexika právě na podzim, máte vyhráno!

Jak poletím do Mexika?

Linka je provozována 4* leteckou společností Finnair. Odlétá se z letiště Berlín - Brandenburg (BER) - Německo. Přestupovat budeme v krátkých mezičasech na letištich v Helsinkách a Madridu. Přílety jsou na Mexico City (MEX) Benito Juarez Intl Airport - Mexiko.

Jaká zavazadla sebou do Mexico City bez doplatku?

U Finnair zdarma přepravujeme 2 palubní zavazadla (40 × 30 × 15 cm) do 10 kg.

Tip redakce

Oproti posledním letům z Prahy do Mexico City tady ušetříme 6.590 korun a to není malá částka, co říkáte? Proto rezervaci doporučujeme provést co nejdříve.

 

Přehled dalších akčních letenek do Mexika

Kromě Mexico City se často létá do letoviska Cancun. Nyní tam létá Air Canada, Austrian Airlines a v byznys třídě TAP Air Portugal. Aktuální přehled najdete na stránce letenky Mexiko.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.