TIP! Finnair - Indie - levné letenky Dillí z Vídně (tam a zpět) 11.490,- Kč

TIP! Finnair - Indie - levné letenky Dillí z Vídně (tam a zpět) 11.490,- Kč
Rezervace letenky

Včera jsme vám hodili echo o rozvolnění podmínek vstupu do Indie a hned si ukázali tarif do Dillí s odletem z Prahy za 12 tisíc od Turkish Airlines. Dnes bychom rádi ukázali alternativu od finské letecké společnosti Finnair. O pětistovku méně stojí její lety z Vídně. Zpáteční letenka Dillí od Finnair výjde na 11.490,- Kč.

Dostupnost: Tarif obousměrné akční letenky do Dillí z Vídně obsahuje teď na začátku roku spoustu volných míst, stačí si vybrat svoje datum. Vybírat letenky do Indie z Vídně od Finnair můžeme na termín od 7. března do 30. prosince 2022.

Linka do Indie od Finnair odlétá z Vídně - letiště Schwechat (VIE) a vede přes Helsinky ve Finsku (HEL) (na přestup 2 - 5 hodin). Přilety jsou na Dillí (DEL) Delhi Indira Gandhi airport - Indie.

Zavazadla: 2 kusy příručních máme zdarma v ceně levné letenky.

Dopravce: Finnair

Tip: Přehled všech akčních tarifů s letenkami do Indie najdete zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.