TIP! 🇺🇸 Finnair / British Airways - USA - sezónní levné letenky New York z Prahy na letní prázdniny (zpáteční) 9.990,- Kč

TIP! Finnair / British Airways - USA - sezónní levné letenky New York z Prahy na letní prázdniny (zpáteční) 9.990,- Kč
Rezervace letenky

Jedna z nejlepších nabídek dnešního dne servírována jako polední menu potěší všechny, kteří by rádi cestovali do USA v hlavní letní turistické sezóně a přitom by se nechtěli sedřít kůže. Je tu kombinovaná nabídka leteckých společností Finnair a British Airways s akčním tarifem Praha - New York a zpět za pouhých deset tisíc.

Další akce, kde se nevyplatí váhat ani minutu. 90% akci s levnými letenkami do Spojených států amerických je totiž dělána na mimosezónní odlety a hlavní sezóna vždy vychází raketu. Vyjímku nepotvrzuje pravidlo, ale zpáteční letenky New York z Prahy za 9.990,- Kč na letní prázdniny.

Dostupnost: Zmiňujeme jenom letní prázdniny, ale akce od Finnair a British Airways je obsáhlejší. V kalendáři jsou k nalezení termíny od 17. května do 29. září 2022.

Odlétá se z Prahy. Přilétá se na New York (JFK) John F. Kennedy airport - Spojené státy americké (USA). Cestou nás čeká přestup v Londýně.

Zavazadla: 2 zdarma bez doplatku. Tyto zavazadla nejsou odbaveny do podpalubí. Bereme si je sebou na palubu.

TIP: Přehled levných letenek do USA

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.