TIP! Finnair / British Airways ✈ USA - Nevada - akční letenky Las Vegas z Vídně 12.990 Kč

TIP! Finnair / British Airways ✈ USA - Nevada - akční letenky Las Vegas z Vídně 12.990 Kč
Rezervace letenky

Spolupráce leteckých společností Finnair a British Airways v praxi funguje na jedničku. Povětšinou se jedná o výhodné lety do USA. Dnes to vyšlo na Nevadu. Již dříve jsme si ukázali kombinovanou linku s odletem z Berlína, aktuálně však můžeme uskutečnit rezervaci zpáteční letenky do Las Vegas i s odletem z Vídně a to za 12.990 Kč.

Kdy letět do Las Vegas z Vídně?

Za třináct tisíc se do Nevady podíváme od začátku příštího roku. Klik na kalendář vám znázorní termíny na booking letenky Vídeň - Las Vegas a zpět od 10. ledna 2023, kdy začíná cestovní období, až po 12. březen, kdy cestovní období kombinovaného tarifu Finnair / British Airways končí.

Jak poletím do Nevady?

Odlétá se z Vídně - letiště Schwechat (VIE) - Rakousko se společností British Airways. S ní letíme do Londýna - letiště Heathrow (LHR) - Velká Británie. V Londýně budeme přestupovat na spoj Finnair a s ní pak přistávat na letišti Las Vegas (LAS) McCarran airport - Nevada - Spojené státy americké (USA).

Doprava zavazadel do Las Vegas

V rámci tohoto tarifu do USA máme přepravu dvou příručních zavazadel zdarma.

Náš tip

O pár řádku níže uvidíte přehled nejžádanějších letenek do USA. Jeden z hitů podzimu je rezervace přímé letenky do New Yorku z Berlína a Mnichova pod 9 tisíc Korun od společnosti United Airlines. Zveřejnili jsme také TOP 15 akčních letenek do Ameriky! Las Vegas lze alternativně zdolat také z Berlínaa ušetřit tak další dva a půl tisíce.

Akční letenky Spojené státy americké (USA) TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.