TIP! Finnair / British Airways - USA - levné letenky Seattle (zpáteční) 9.790,- Kč

TIP! Finnair / British Airways - USA - levné letenky Seattle (zpáteční) 9.790,- Kč
Rezervace letenky

Cesty do Ameriky mají zelenou od 11. listopadu a pomalu se to začíná hemžit i akčními lety. Dnes vás trochu netradičně pozveme do města Seattle ve státě Washington. Takový tip na letenku tady už nebyl několik let! Momentálně se vyplatí booknout kombinovaná linka do Seattle za 9.790,- Kč společností Finnair a British Airways.

Letenky Seattle v ceně pod 10 tisíc korun koupíme při odletech z německého Berlína, odkud za oceán vyráží spoustu Čechů. Letět z Berlína není nic složitého ani nákladného. Stačí do google zadat doprava do Berlína a vykoukne na vás několik autobusových a vlakových spojů do pětistovky.

Dostupnost: Tyto levné letenky do USA od Finnair a British Airways mají dostupnost při odletech od posledního měsíce v letošním roce. Letenky do Seattle objednávejte z období 1. prosinec 2021 až 28. červenec 2022.

Itinerář letu spoje do Seattle: Odlety jsou s British Airways z letiště Berlín Brandenburg (BER) - Německo a přestup na letišti Londýn Heathrow (LHR), odkud nás dopraví letecká společnost Finnair na letiště Seattle (SEA) Seattle Tacoma airport - Spojené Státy Americké (USA). Stejný let nás čeká i zpět.

V ceně akční letenky jsou 2 příruční zavazadla.

Dopravci: Finnair a British Airways.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.