TIP! 🇺🇸 Finnair / British Airways - USA - levné letenky Philadelphia z Mnichova a Berlína (zpáteční) 9.490,- Kč

TIP! 🇺🇸 Finnair / British Airways - USA - levné letenky Philadelphia z Mnichova a Berlína 9.490,- Kč
Rezervace letenky

Po půlroce aktualizujeme podmínky pro lety do americké Pensylvánie. Jaké jsou možností vycestování do tohoto státu v USA po skončení dvouleté korovanavirové epidemie? Jsou tu nové akční letenky do Philadelphie. Máme tady dva kombinované tarify ověřených dopravců Finnair a British Airways. Létá se od 9.490,- Kč při odletu z německých letišť.

Finnair a British Airways vydaly dvě verze letenek do USA. Do Pensylvánie buď z Berlína a to za 9.490,- Kč a nebo si dvěstě připlatíme a za 9.790,- Kč poletíme do Philadelphie z Mnichova.

Dostupnost: Tyto akční letenky Philadelphia z Mnichova a Berlína se dají objednávat na období od příštího měsíce (létá se od 13. května) až do konce roku (30. prosince 2022).

Do USA - Pensylvánie se cestuje s jedním přestupem v Londýně (LHR) - letiště Heathrow. Přílety jsou na (PHL) Philadelphia aiport - Spojené státy americké.

Přeprava zavazadel: 2 palubní zavazadla se přepravují zdarma

TIP: Akční letenky USA TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.