TIP! Finnair / British Airways - USA - levné letenky New York z Berlína a Mnichova (tam a zpět) 7.390,- Kč

TIP! Finnair / British Airways - USA - levné letenky New York z Berlína a Mnichova (tam a zpět) 7.390,- Kč
Rezervace letenky

Je tady nová zajímavá příležitost k vycestování do Spojených států amerických. Zaměřeno na New York! Před pěti dny jsme si ukázali přímé sezonní lety na letní prázdniny bez přestupu z Prahy za pouhou "desítku". Dnes si ukážeme ještě o 2 - 3 tisíce levnější alternativy letenek s odlety z Berlína (7.390,- Kč) a Mnichova (7.790,- Kč).

Tyto obousměrné levné lety do USA při odletech z německých letišť v Berlíně a Mnichově jsou vypravovány aerolinkami Finnair a British Airways. Co nám řekne kalendář o dostupnosti? Ukáže nám volná místa a letenky na jaro, léto a podzím 2022.

Letenky do New Yorku z Berlína a Mnichova v podání Finnair a British Airways je možné rezervovat na období odletů od 29. března až po návraty do 17. listopadu 2022.

Spoje mají jeden krátký přestup v americkém městě Charlotte u linky z Mnichova. U odletu z Berlína přes Helsinky. Zpátky se letí jenom přes Londýn Heathrow.

Zavazadla zdarma: 2 ks příruční

Dopravci: Finnair, British Airways

Tip: Aktuální přehled nejlevnějších letenek do USA

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.