TIP! Finnair / British Airways ✈ USA - Kalifornie - akční letenky Los Angeles z Vídně 11.990 Kč

TIP! Finnair / British Airways ✈ USA - Kalifornie - akční letenky Los Angeles z Vídně 11.990 Kč
Rezervace letenky

Do kalifornského Los Angeles už za dvanáct tisíc Korun! I když od léta ceny letenek do největšího města Kalifornie šly rapidně vzhůru, nyní jde proti proudu aerolinka Finnair společně s British Airways v rámci kombinované akční letenky do L.A. s odletem z Vídně. Nejméně nyní zaplatíme právě díky této akci - 11.990 Kč.

Kdy letět do Los Angeles za 11.990 Kč

Do Kalifornie s Finnair a British Airways za dvanáct tisíc až od příštího roku. Tarif na letenky do Los Angeles z Vídně využijeme při cestách v prvním čtvrtletí 2023 viz kalendář na 11. leden až 13. březen.

Jak se letí do Kalifornie s Finnair a British Airways?

Itinerář cesty do Ameriky je Vídeň - Londýn (přestup) - Los Angeles. Do Londýna se letí s British Airways, pak už s aerolinkami Finnair. Zpátky to je opačně.

Doprava zavazadel do Los Angeles

Dvě příruční zavazadla přepravíme u každé této letenky do Los Angeles zdarma.

Náš tip

Alternativně lze využít i stejný kombinovaný tarif do USA, avšak s odlety z Prahy. Za letenky do Los Angeles z Prahy dáme o dva tisíce více. Níže najdete i letenky do L.A. od LOT Airlines a Swiss Airlines.

Akční letenky do Los Angeles

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.