TIP! Finnair / British Airways ✈ Spojené státy americké (USA) - Florida - akční letenky Miami z Mnichova ↔ 10.790 Kč

TIP! Finnair / British Airways ✈ Spojené státy americké (USA) - Florida - akční letenky Miami z Mnichova ↔ 10.790 Kč
Rezervace letenky

Jak ušetřit při cestě do Ameriky? A co takhle na Floridu za 10.790 Kč? Tohle není příspěvek z dob dávno minulých, ale aktuální cenovka letenek do Miami v rámci kombinovaného akčního tarifu leteckých společností Finnair a American Airlines. Za uvedenou částku pod jedenáct tisíc Korun se teď dostaneme při odletu z Mnichova, tak si pospěšte.

Kdy letět na Floridu za 10.790 Kč?

Tyto letenky do USA jsou dostupné na nejbližší období, tzv. last minute. Do Miami z Mnichova se za 10.790 Kč s Finnair a American Airlines podíváme od 25. února do 3. dubna 2023.

Jak se cestuje do Miami?

Odlety do Ameriky začínají odletem s dopravcem Finnair z letiště Mnichov (MUC) - Německo. Na lince je jeden přestup - letiště (CLT) Charlotte Douglas airport - Spojené státy americké (USA). Z tohoto letiště s American Airlines na letiště (MIA) Miami airport - Florida - USA.

Alternativy

Letenky do Miami také prodávají LOT Airlines při odletech z Ostravy za 14.990 Kč. Nechybí Air France s letenkou Praha - Miami a zpět za 16.990 Kč. Ještě o pětistovku je na této lince dražší nizozemská KLM.

Akční letenky do Miami

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.