TIP! 🇨🇦 Finnair / British Airways - Kanada - levné letenky Montreal z Prahy (zpáteční) 10.990,- Kč

TIP! Finnair / British Airways - Kanada - levné letenky Montreal z Prahy (zpáteční) 10.990,- Kč
Rezervace letenky

Jestli jste propásli únorovou příležitost k nákupu levné letenky do kanadské provincie Quebec s odletem z Česka od Austrian Airlines, máte druhou možnost to napravit. Aktuálně se objevil nový dubnový kombinovaný tarif leteckých společností Finnair a British Airways. Jsou tu zpáteční akční letenky Montreal z Prahy 10.990,- Kč.

Akční letenky do Montrealu se objevují poměrně sporadicky, proto kdo chce letět, musí konat rychle. Už minulý zmíněný tarif do Kanady od Austrian Airlines šel na dračku a prodal se hodně rychle.

Dostupnost: Lety Praha - Montreal a zpět v podání Finnair a British Airways za jedenáct tisíc korun objednávejte na datumy od 22. dubna 2022 do 24. března 2023 (kromě června až září letošního roku). Pozor: volná místa opět ubývají velmi rychle.

Linka má jeden přestup na letišti Londýn Heathrow (LHR) (Anglie). Přílety jsou na Montreal (YUL) Pierre Elliott Trudeau airport - Kanada. Stejně jen v opačném pořadí poletíme i zpátky do Česka.

Zavazadla: 2 ks příruční (Jsou s vámi nam palubě a tak je nemusíte odbavovat a zbytečně se zdržovat).

TIP: Přehled levných letenek do Kanady na rok 2022

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.