Doporučujeme! Finnair / British Airways ✈ Kanada - levné letenky do Vancouveru z Mnichova ↔ 12.790 Kč

TIP! Finnair / British Airways ✈ Kanada - levné letenky do Vancouveru z Mnichova ↔ 12.790 Kč
Rezervace letenky

Turistický cíl pro fajnšmékry? Kanadská provincie Britská Kolumbie. Jak se tam dostat a nezaplatit přitom desítky tisíc? Doporučujeme využít osvědčeného kombinovaného tarifu, o kterém jsme informovali už minulý rok. Jedná se o akční letenky do Vancouveru od Finnair a British Airways. Na rozdíl od loni, nyní nepoletíme z Berlína, ale z Mnichova.

Kdy do Vancouveru?

Letenky do Britské Kolumbie za částku 12.790 Kč pramení z výprodeje kombinované akční linky společností Finnair a British Airways a posledních volných míst na období podzim 2023, viz 17. říjen až 28. listopad 2023. Tyto levné letenky si snadno zarezervujete přes kalendář.

Náčrt trasy

Linka do Kanady budiž započata s British Airways na letišti (MUC) - Mnichov - Německo s následným přestupem na spoj Finnair na letišti (LHR) Londýn Heathrow. Čas může být poněkud delší a tak je možné vyrazit do města. Po přestupu na letadlo finských aerolinek Finnair letíme do cíle -  (YVR) Vancouver airport -  Kanada. Let zpátky zdoláme obdobně, jen opačným směrem.

Doprava zavazadel do Vancouveru

Dvě příruční zavazadla si do Kanady u tohoto akčního spoje přepravíme úplně zdarma.

Náš tip

Jiná alternativa akčního letu se do Britské Kolumbie v únoru nenabízí a navíc jde o poslední volnou kapacitu, takže je potřeba bookovat velmi svižně. Zajímá li vás širší perimetr letů do druhé největší země světa? Koukněte na aktuální akční letenky do Kanady.

Akční letenky Vancouver

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.