TIP! Finnair / British Airways ✈ Kanada - Britská Kolumbie - akční letenky Vancouver z Berlína ↔ 12.490 Kč

TIP! Finnair / British Airways ✈ Kanada - Britská Kolumbie - akční letenky Vancouver z Berlína ↔ 12.490 Kč
Rezervace letenky

Novou várku akčních letenek do Britské Kolumbie pořídíme díky kombinovanému tarifu letecké společnosti Finnair a British Airways. Na výhodné letenky do Vancouveru čekáme od jara. Podobně jako posledně lze podnikat tyto lety do Kanady při odletech z německého Berlína. Cena je stanovena na 12.490 Korun za linku tam i zpátky.

Kdy letět do Britské Kolumbie?

Dostupné jsou termíny až od jara 2023. Objednávat můžeme akční letenky Vancouver z Berlína v podání Finnair a British Airways na období cesty od 11. dubna 2023 s návraty do 18. května 2023.

Popis linky do Britské Kolumbie

S British Airways odletíme směr Kanada z letiště Berlín Brandenburg (BER) - Německo s přestupem v Londýně - Heathrow (LHR) (na přestup cca 1-4 hodiny - podle času letu). Poté přesedáme na letadlo společnosti Finnair a letíme na letiště Vancouver (YVR) Vancouver airport. V ceně je samozřejmě i zpáteční let.

Doprava zavazadel do Vancouveru

Zdarma přepravujeme dvě příruční zavazadla.

Náš tip

Současně lze pořídit i variantu letenek do Vancouveru s odletem z Prahy. Příplatek je 3.500 Kč (létá se za 15.990 Kč). Níže najdete také další akční letenky do Kanady. Jedná se o Toronto a Montreal.

Akční letenky do Kanady

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.