TIP! EVA Air ✈ Thajsko (bez karantény) - Přímé lety do Bangkoku z Vídně a Prahy od 15.490 Kč

TIP! EVA Air ✈ Thajsko (bez karantény) - Přímé lety do Bangkoku z Vídně a Prahy od 15.490 Kč
Rezervace letenky

Thajsko je konečně bez karántény! U návštěvy oblíbené turistické lokality už je jedno, jestli máte test, nebo očkování, karanténa v obou případech už není potřeba! Na trh se tak vrací i taiwanská letecká společnost EVA Air, která letá přímo. Využijte letenky do Bangkoku z Vídně bez přestupu za 15.490 Kč a nebo z Prahy za 18 990 Kč.

Je tu velký rozdíl mezi letem do Bangkoku z Vídně a Prahy. Tři a půl tisíce není málo. EVA Air navíc u těchto dvou linek do Thajska poskytuje úplně jiné období a dostupnost míst. Akční letenky Bangkok z Vídně je u EVA Air na 2. září 2022 až 8. únor 2023. Bangkok z Prahy má dostupnost až na příští rok a to od začátku ledna až do 28. dubna 2023.

EVA Air létá přímo, tedy bez přestupu na letiště Bangkok (BKK) Suvarnabhumi airport - Thajsko. Doba přímého letu je cca 10 hodin, což ocení ti, co nesnaší přestupy a čekání.

Přeprava zavazadel: Aerolinka EVA Air dává k letům i zdarma dopravu 3 zavazadel. 2 se berou na palubu a 1 do 30 kg si necháte odbavit.

TIP: Nejlevnější letenky Thajsko přehled na sezónu 2022/2023

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.