TIP! EVA AIR ✈ Thajsko - akční letenky do Bangkoku z Vídně bez přestupu s 5* aerolinkou se 4 zavazadly zdarma ↔ 16.790 Kč

TIP! EVA AIR ✈ Thajsko - akční letenky do Bangkoku z Vídně bez přestupu s 5* aerolinkou ↔ 16.790 Kč
Rezervace letenky

Většina cestovatelů do Thajska má dva jasné požadavky. První je letět tam pokud možno v co nejkratším čase a druhý je, mít určitý komfort, protože v Thajsku nejsme za hodinu. Platit horentní sumy ale nikdo nechce. Vyvstává otázka, jestli existuje řešení? Odpověď je ano! Podmínky splňují přímé zpáteční letenky do Bangkoku z Vídně od EVA AIR.

Cestujte do Thajska s 5* aerolinkou bez přestupu už za 16.790 Kč

Tajvanská soukromá letecká společnost, která zajišťuje tento akční let do Thajska, má hodnocení 5 hvězdiček a patří mezi nejlepší na světě! Přímé letenky Vídeň - Bangkok a zpět za 16.790 Kč si rezervujeme na mimosezónní datum od 3. května do 28. června 2023.

Informace k přímému letu do Bangkoku

Přímá linka z letiště Vídeň Schwechat (VIE) aerolinek EVA AIR na letiště (BKK) Suvarnabhumi airport - Thajsko trvá bez přestupování 10 hodin a 25 minut.

4 zavazadla zdarma a další komfort na palubě!

Špičkový jídelní servis, interaktivní zábava a spoustu dalších vymožeností, které na běžné letecké lince u průměrné aerolinky zažijete jen stěží. K tomu si přidejte i dopravu 4 zavazadel úplně zdarma! (2 odbavené + 2 příruční).

Náš tip

Níže si můžete přímé letenky do Bangkoku z Vídně za 16.790 Kč porovnat i s ostatními. Za 15.990 Kč se velmi dobře jeví také například levné letenky od vyhlášené Etihad Airways. Další tipy na Thajsko najdete zde.

Akční letenky do Bangkoku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.