TIP! EVA Air / Lufthansa ✈ Kambodža - akční letenky Phnom Penh z Prahy 18.490 Kč

TIP! EVA Air / Lufthansa ✈ Kambodža - akční letenky Phnom Penh z Prahy 18.490 Kč
Rezervace letenky

Mezi Laosem, Thajskem a Vietnamem se nachází další poklad pro náročné cestovatele a to Kambodža. V cestě za takovým tripem teď nic nebrání a na ruku nám jde i kombinovaný tarif pětihvězdičkové EVA Air a Lufthansy. Po dvou letech tu jsou akční letenky do Kambodži - Phnom Penh s odletem z Česka. Níže podrobnosti.

Kdy letět do Kambodži?

Klik na odkaz v části "rezervace letenky" vás dostane do kalendáře. Uvidíte letenky Praha - Phnom Penh a zpět na příští rok a to hned od jeho začátku. Odlétat se může 21. ledna 2023 do 24. března 2023. Cena za obousměrný spoj je 18.490 Kč.

Jak poletím do Kambodži?

Odlétá se z Prahy a pak přes Mnichov. Tady nás hodí německá Lufthansa. Pak s tajvanskou soukromou leteckou společností EVA Air přes Tajpej na letiště Phnom Penh (PNH) Pochentong airport - Kambodža. Stejně pak i zpět.

Doprava zavazadel do Kambodži

Zdarma přepravíme na lince do Phnom Penh až 3 zavazadla! 1 příruční + 2 dokonce odbavené. Co víc si přát.

Náš tip

Akční letenky do Phnom Penh z Prahy od Lufthansy a EVA Air se řadí do kategorie vzácné i když mají trošku vyšší cenu. Ta je vykoupená tarifem nejlépe hodnocených leteckých společností, tak neváhejte.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.