TIP! EVA AIR ✈ Austrálie - akční letenky Brisbane z Prahy ↔ 25.590 Kč

TIP! EVA AIR ✈ Austrálie - akční letenky Brisbane z Prahy ↔ 25.590 Kč
Rezervace letenky

Od letoška se konečně začaly objevovat také akční letenky k naším protinožcům. Během roku nejvíce bodovala aerolinka Scoot se svými nízkonákladovými tarify do Melbourne, Perth a Sydney. Nyní bychom rádi poukázali také na spuštění akce dopravců 5* EVA Air a 4* Lufthansy na letenky do Brisbane s odlety z Prahy za 25.590 Korun.

Kdy letět do Brisbane?

Tyto levnější lety do Austrálie je možné podnikat v prvním čtvrtletí příštího roku. Do Brisbane z Prahy s EVA AIR a Lufthansou můžeme vyrazit letecky už 13. února 2023. Vracet se dá nejpozději 25. března. Více informací k volným místům uvidíte v kalendáři.

Jak poletím do Brisbane?

Startuju z Prahy (PRG) s Lufthansou a letím do Mnichova (MUC). Z německa už s EVA Air k dalšímu přestupu v Taipei - (TPE) na ostrově Taiwan. Poté se pokračuje k příletu na  (BNE) Brisbane airport - Austrálie. Čekačký u přestupu nejsou nijak dlouhé - spát tedy na letišti určitě nebudeme. V ceně letenky Brisbane je i zpáteční linka.

Doprava zavazadel do Brisbane

Tarif do Austrálie (Brisbane) od EVA AIR a Lufthansa dovoluje přepravovat tří zavazadla zdarma (Jedná se o jedno příruční a dvě odbavené).

Náš tip

Současně se prodává varianta zpáteční letenky do Brisbane s odlety z Vídně, kterou má pod palcem jenom EVA Air. Tato linka stojí 27.990 Kč.

Akční letenky do Austrálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.