TIP! ✈ Eurowings - Velká Británie - Anglie - letenky do Birminghamu z Prahy ↔ 2.390 Kč

TIP! Eurowings - Velká Británie - Anglie - letenky do Birminghamu z Prahy ↔ 2.390,- Kč
Rezervace letenky

Za poznáním Velké Británie také s německou aerolinkou Eurowings. Tentokrát to nebude Londýn, ani Liverpool, ani Bristol a nebude to ani Leeds. Dnešní tip vás zavede do druhého největšího města celé Británie s architektonickými památkami, anglickými parky, známým akvárkem. Je tu letenka do Birminghamu z Prahy za 2.390 Kč.

Do Birminghamu jsme loni cestovali zalevno přes tarif od Ryanairu Birmingham z Bratislavy a taky Vídně. Eurowings tak poskytuje řešení levné letenky do Birminghamu, když chceme cestovat z České republiky.

Dostupnost: Pozor! Jedná se o výprodej posledních míst. Tzv. last minute letenky Birmingham s odlety z Prahy teď má lowcost společnost Eurowings za 2.390 Kč na poslední volnou kapacitu na měsíc květen.

Přímý lety na Britské ostrovy společnosti Eurowings startují na letišti Praha Václav Havel (PRG) - Česko a přílety na Birmingham (BHX) airport - Velká Británie. Doba letu přesně 2 hodiny.

Zavazadla: Doprava jedné tašky nebo kufru v palubním prostoru je bez doplatku.

TIP: Přehled levných letenek do Velké Británie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.