TIP! Eurowings ✈ Švýcarsko - akční letenky Ženeva z Prahy také na letní prázdniny ↔ 2.490 Kč

TIP! Eurowings ✈ Švýcarsko - akční letenky Ženeva z Prahy ↔ 2.490 Kč
Rezervace letenky

Je tu nový atraktivní lowcost do Švýcarska, kam nízkonákladových letů moc nevede. Do Ženevy a Basileje v tomto režimu létá jen britská EasyJet, tedy létala. Do prvně jmenovaného města teď začíná létat z Česka i německá letecká společnost Eurowings. Využijte nové obousměrné levné letenky Ženeva z Prahy za 2.490 Kč.

Kdy letět do Ženevy?

Aerolinka Eurowings disponuje docela slušnou řádkou zpátečních letenek do Švýcarska. V případě akční letenky Ženevy s odletem z Prahy vycestujeme na jaře a v létě, takže nechybí volná místa ani na hlavní turistickou sezónu, kdy bývá cestování vůbec nejdražší. Speciálně na na červenec a srpen jich je asi nejvíc. Oproti EasyJet tady platí jednotná cena.

Jak poletím do Ženevy s Eurowings?

Přímý let do Švýcarska budiž zahájen na pražském letišti Václava Havla (PRG) v Česku. Následně rovnou letíme na letiště Ženeva (GVA) Geneve Cointrin airport. Letecká linka do Ženevy aerolinek Eurowings trvá půldruhé hodiny. Stejně jen opačně to letí i zpět. Počítejte také s dopravou jednoho příručního zavazadla bez doplácení.

Náš tip

Víte, že do Ženevy lze koupit také akční letenky s odlety z Ostravy? Z Moravskoslezské metropole létají aerolinky LOT Airlines. Konkureční EasyJet je na první pohled na lince Praha - Ženeva a zpět sice levnější, ale sezónním letům nemůže konkurovat. Přehled všech akcí do země  ve střední Evropě najdete na stránce levné letenky do Švýcarska.

Akční letenky Ženeva

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.