TIP! Eurowings ✈ Španělsko - Katalánsko - akční letenky Barcelona z Prahy ↔ 2.790 Kč

TIP! Eurowings ✈ Španělsko - Katalánsko - akční letenky Barcelona z Prahy ↔ 2.790 Kč
Rezervace letenky

Další alternativu akčních letů do Katalánska pro nás vytvořila německá nízkonákladová společnost Eurowings. Tato aerolinka Lufthansy létá mezi Prahou a Barcelonou ve zpátečním směru za jednotných 2.790 Kč, což je rozdíl oproti ostatním lowcost dopravcům, jelikož u nich cena obousměrných letenek létá jako na houpačce.

Kdy letět z ČR do Barcelony za 2.790 Kč?

Eurowings létá do Barcelony z prahy hlavně v příštím roce, ale letenky lze booknout ještě i na letošní termín a to od 2. prosince 2022. Cestovní období zahrnuté v tomto akčním kalendáři končí 30. června 2023. Podmínky platí jen při aktuální rezervaci. Později už dostupnost ani cenu nelze garantovat.

Jak se cestuje do Katalánska s Eurowings?

Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (PRG) v pražské Ruzyni. Poté nás čeká přímý let na letiště (BCN) Barcelona El Prat Arpt - Španělsko. Doba letu zabere dvě hodiny a dvacet minut. Zpáteční linka Eurowings je stejná, jen obráceně.

Eurowings a doprava zavazadel

Přehled rozměrů zavazadel zdarma na cestě do Barcelony: Velké příruční zavazadlo: maximálně měřící 55 x 40 x 23 cm a važící do 8 kg. K tomu si vezmeme i malou tašku - tu si dáme pod přední sedadlo: maximálně 40 x 30 x 25 cm.

Náš tip

Máte pocit, že s jinou aerolinkou ušetříte na letenkách do Barcelony více peněz? případně vám více sedne odlétat z Vídně, Katovic, nebo Krakova? Podívejte dole na kompletní přehled.

Akční letenky do Barcelony

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.