TIP! Eurowings ✈ Španělsko - akční letenky Mallorca z Prahy ↔ 3.490 Kč

TIP! Eurowings ✈ Španělsko - akční letenky Mallorca z Prahy ↔ 3.490 Kč
Rezervace letenky

Německá nízkonákladovka Eurowings pod křídly Lufthansy nabízí Čechům několik spojů, které stojí za povšimnutí. Takovými jsou například lety z Česka na Baleárské ostrovy. Hlavní pozornost se upíná k obousměrným akčním letenkám na Mallorcu s odlety z Prahy. K rezervaci je najdeme ve dvou verzích za 3.490 Kč a 3.990 Kč.

Kdy letět z Prahy na Mallorcu?

1. Eurowings - Palma de Mallorca z Prahy a zpět za 3.490 Kč - volná místa na říjen 2022.

2. Eurowings - Palma de Mallorca z Prahy a zpět za 3.990 Kč - volná místa na srpen 2022.

Jak se cestuje na Mallorcu na palubě Eurowings?

Na Baleárské ostrovy létá Eurowings z pražského letiště Václava Havla (PRG). Následně nás čeká přímý let s přistáním na Palma Mallorca (PMI) airport - Španělsko. Doba letu dvě hodiny a třicet minut.

Přeprava zavazadel na Mallorcu

Nechcete doplácet ani kačku? Sbalte se do palubního zavazadla a máte vyhráno 55 x 40 x 23 cm, 8 kg. K tomu ještě malá taška pod sedadlem 40 x 30 x 25 cm.

Další alternativy levných letů na Mallorcu?

Jako jeden z nejžádanějších ostrovů se tam létá nízkonákladově také z Bratislavy, Vídně, Norimberku, Drážďan, Prahy a Katovic. Přehled letů do Palma de Mallorca zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.