TIP! Eurowings ✈ Španělsko - akční letenky Alicante z Prahy ↔ 2.590 Kč

TIP! Eurowings ✈ Španělsko - akční letenky Alicante z Prahy ↔ 2.590 Kč
Rezervace letenky

Jarní výlet na příští rok do španělského přístavního města Alicante v provincii Valencia lze naplánovat s německou nízkonákladovkou Eurowings. Dopravce už začal pomalu zařazovat předsezónní first minute lety, které potěší všechny, jenž chtějí zpáteční letenky do Alicante s odlety z Prahy a to ještě za příznivou cenu 2.590 Korun.

Kdy letět z Česka do Alicante?

Nahlédněte do kalendáře (modrý rezervační odkaz výše). Je to nejsnažší způsob, jak se dostat k volné kapacitě. Cestovat se dá na jaře! V tuto chvíli počítejte s letenkami do Alicante z Prahy za cca dva a půl tisíce Korun na období 26. březen 2023 až 18. květen 2023.

Jak poletím do Španělska?

V tuto chvíli má Eurowings jako jediná letenky do Alicante s odlety z Prahy. Odlétá se z letiště Václava Havla s přímým letem bez přestupování až na letiště Alicante airport (ALC) - Alicante - Španělsko. Doba letu je bez 10 minut 3 hodiny. V ceně je zahrnuta i zpáteční letenka z Alicante do Prahy.

Doprava zavazadel na palubě Eurowings

Zdarma se přepravuje velké příruční zavazadlo: max. 55 x 40 x 23 cm, 8 kg  a malá taška pod předním sedadlem: 40 x 30 x 25 cm.

Náš tip

Letům do Alicante jinak všeobecně kraluje irská letecká společnost Ryanair, která zajišťuje lety do španělského letoviska z Vídně, Norimberku a taky Pardubic. Ceny začínají na 1.518 Kč.

Akční letenky Alicante

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.